نورگیرهای حبابی در سبک های مختلف برای برنامه های کاربردی مسکونی و تجاری در دسترس هستند.

تمام نورگیرهای ساخته شده به اندازه دقیق شما نیاز دارند که عملا حذف بدون هیچ زحمتی و سردرد ساختن یک اندازه "استاندارد" متناسب با درخواست شما باشد.

به سادگی اندازه و رنگ نورگیر (ها) مورد نیاز خود را انتخاب کنید و یکی از نصب کننده های شناخته شده ما، شما را از قیمت گذاری و زمان نصب اطلاع خواهد داد.

شرکت Westco Roofing Co.، Inc. تنها از پنجره های گنبدی با کیفیت بالا استفاده می کند که از لامپ های سقفی با درجه حرارت بالا ساخته شده اند. چراغ گنبد برای استفاده بهینه از نور طبیعی طراحی شده است.

ما طیف گسترده ای از اندازه ها، شکل ها و گزینه های شیشه ای را ارائه می دهیم تا تقریبا هر نوع مشخصات را داشته باشیم.

تمام تابلوهای گنبدی ما میتوانند با Curbs (سقف تخت تخت) تهیه شوند که برای ارتباط با لامپهای سقفی گنبد برای ارائه یک رابط گرماسختی که به نوبه خود به بهبود بازده کلی حرارت سقف کمک می کند، طراحی شده است.

چرا حباب های پلکسی گلاس به عنوان نورگیرهای شیشه ای محبوب هستند؟
اشعه ماوراء بنفش حباب پلکسی گلاس سبک، کارآمد و ارزان می باشد. آنها به خصوص برای نصب سقف مسطح مناسب هستند، زیرا آنها به خوبی آببند و نور را از بسیاری از زاویه ها جمع می کنند. وزن کم آنها باعث می شود که آنها در سقف بلند شوند. آنها ظاهر کاملا مدرن هستند و ممکن است در محیط های خاص معماری مناسب نباشند.

چرا یک حباب و پلکسی گلاس نه تخت؟
پلکسی گلاس به شکل حباب به طور قابل توجهی قدرت ورق تخت پلاستیکی را افزایش می دهد و باعث می شود تا انقباض و انقباض را از بین ببرید، که در طول زمان می تواند برای یک جلوی شیشه ای مضر باشد.

انتخاب رنگ در پنجره های حباب پلکسی گلاس چیست؟
پلاسما روشن، پراکنده سفید و پودر برنزی خورشیدی سه انتخاب اصلی است.

چراغهای جلو نصب شده است؟
فانوس های جلو و عقب، شایع ترین در همه ی فضاهای سبز است. محفظه به سادگی یک جعبه چوبی است که بالاتر از سقف ساخته شده است و مهر و موم شده برای تبدیل شدن به بخشی از سقف. سپس پنجره اشعه ماوراء بنفش بر روی بدنه قرار می گیرد و از خارج خارج می شود.

آیا اشکال دیگری در پلکسی گلاس و شیشه وجود دارد؟
بله هرم هرم و هر دو شکل در هر دو ماده تولید می شود.